• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,
به وسيله کرمان بگز

بسمه تعالی

با عرض ادب خدمت کاربران گرامی..

تا به امروز نخواستم در مورد سایت ایسام نظر بدهم ولی یک سری مسائل باعث می شود که صبوریت ادم تمام شود و چند خط در مورد این سایت به اصطلاح (کلاهبردار) منتشر کند!
حالا چه تجربیات خودم و چه نظرات کاربران که در اینده به این مقاله اضافه می شود.

در ایسام اولین چیزی که مطرح می شود سیاست گرفتن پورسانت از کاربران هست هیچ چیزی برای انها جز این اصل وجود ندارد و اولویت فعالیت و روی این اصل کوچک بنا کردند که اول پورسانت دوم خرید و فروش.

خوب بنده چند سالی در این سایت کوچک فعالیت کردم و مسائل زیادی دیدم و با کاربران زیادی اشنا شدم و درد و دل و هم صحبت با انها بودم.

*وقتی کالای خود را به ایسام اضافه می کنی در درجه اول بعد بحث پورسانت ان نباید اطلاعات تماسی از خودتان بگذارید جالب اینجاست که اگر محصولی بفروشی یا بخری اطلاعات تماس هم اطلاعات ایسام گذاشته می شود یعنی از همون دفعه اولی شاهد بی قانونی و هرج و مرج ایسام خواهید و ترس ایسام از ارتباط گرفتن کاربران با هم.

*اغلب کالاهایی که ملت در این سایت کوچک می گذارند فقط وسایل اظافه و به قول خیلی کاربران اشغال های خانگی خود که باید بریزن بیرون و در ایسام می گذارند برای فروش یعنی در کل ایسام (اشغال فروش) هست نه کالای برند یا نو یا اکبند، البته ناگفته نباشد اگر کالای نو یا برندی انجا گذاشت باشند قیمتش بیش از اندازه از قیمت اصلی کالا بالاتر هست برای اینکه پورسانت این سایت سیاه و بدن و جالب اینه کاربر تامین کننده می داند که ممکنه کالا خود در ایسام فروش نره فقط جهت معرفی این برند در ایران اقدام می کنه بین اعضا این سایت و کاربران راحت می توانند با سرچ نام این کالا در موتور جستجو گر به سایت اصلی این کالا و سایر فروشگاه های این کالا راه پیدا کنند و با قیمت مناسب تری این کالا را خرید کنند نه قیمت فضایی و قوانین مسخره و سیاه ایسام.

*مورد بعد اگر کاربری در ایسام در خرید و فروش به مشکل بر بخورد با مراجعه به بحث شکایات ایسام با حفره بزرگی به نام بی قانونی بر می خورد یعنی میاین بین گفته های دو کاربر یک مسابقه نوشتن مطلب یا ارسال نظر می گذرن و بعد به صورت خود مختار و بر اساس منافع پورسانت خود تصمیم می گیرن و رای می دهن یعنی نه بر اساس قوانین جمهوری اسلامی و دستگاه قضایی و نه بر اساس ادله یا دادیار یا بازپرس یا قاضی و فقط بر اساس لذت و میل شخصی خود رای می دهند پس این وسط حل اختلافشونم کشکی هست و اگر کسی زنگ بزنند یک جواب سر بالا به طرف می دهند یعنی می توان گفت یک دولت مستقل نسبت به کشور ایران و جامعه مردمی برای خودشان هستند.

*در ایسام اگر هر کسی بیاد یک کالایی را به صورت کپی یا فیک کالای اصلی بفروشد مشکلی ندارد و انها استقبال می کنند و مهم در رکن انها پورسانت و منافعشون هست و این طرف دهان کسی که این کالا را وارد کرده یا صاحب امتیاز اصلی و ... هست سرویس می شود و وقتی هم اعتراض می کند می گویند مدارکتون و بفرستین (اخه مگر شما کی هستید یک کمپانی یا شرکت وارد کننده بیاد تمام ادله کاری را برای شما بفرسته مگر خاله بازی هست فردا سو استفاده از مدارک بشه کی جوابگو هست اخه شما که سابقه خوبی ندارید در ایران هر کسی چند وقت مهمانتون بوده در رفته) ادعاشون ... پاره می کنه.

*ادعای مشتری مداریشونم در همین حد هست یک دوست فروشنده می گفت طی مدتی که بنده می بایست کالا را بفرستم فرستادم و خریدار زودتر انصراف داده بود بدون هماهنگی ایسام پول خریدار و پس دادن و وقتی بعد از یک هفته بنده جویای پولم شدم گفتن ای مگر شما کالا را فرستادی چرا به ما خبر ندادی چرا هماهنگ نکردی فروشنده گفت طبق پانل مدیریت پرتابل سایت عمل کردم و انها وقتی از سمت خریدار جویا شدن طرف گوشیش خاموش کرده و در اخر به فروشنده گفتن کاری از دست ما بر نمیاد برین شکایت کنید از طریق دادگستری و وقتی قاضی نیاز به اطلاعات کاربری خاطی داشت بگویید با حکم قاضی ما اطلاعات خریدار و در اختیارطون بزاریم جالبه خوب ما با چه اطلاعاتی شکایت بکنیم (مرد نامرئی) کلا شوتن.

* اغلب کالاهایی که در ایسام برای فروش گذاشته می شود کالاهای دست دوم خراب (اشغال های خانگی) یا کالاهای کپی یا فیک یا دزدی بدون فاکتور خرید یا ادله ای بنا به صاحب اصلی کالا (کسی که یک کالایی را دزدیده باشه حالا چه از سرقت یک موبایل در خیابان به صورت زور گیری چه از زدن ضبط یک ماشین چه از خالی کردن وسایل خانه یا محل کار یک بنده خدا و ... راحت در ایسام بدون ادله و فاکتور خرید و ... فقط به وسیله دادن باج یعنی همون پورسانت سیاه به این سایت سیاه، مثل اب خوردن می فروشد) حالا قانون مندی یا دستگاه قضایی یا اداره اگاهی و ... پشم.

*در ایسام بعضی کاربران اغلب یا دلالن یا واسطه یا سود جو و بی سواد هستند یعنی کاربری که تخصص کافی ندارد میاد و می خواهد کالا را به صورت پرکه اجری بخره و قیمت از تو ... در میاره حالا براش هم فرقی نمی کنه فروشنده اشغال فروشه خریدار هم اشغال خره یعنی کلا خراب و بعد از اعلام قیمت غیر معقول جوابشو ندی توهین می فرسته جواب بدی دعواتون می شه و ته ان به فحش و ... ختم می شه و در اخر ایسام میاد برای اینکه النگوهاشون نشکنه از هر دو طرف نمره کم می کنه یا تذکر می ده یا در اخر بلوک و اخراج می کنه، حالا یک قانون تو بی قانونی هم دارن برای باز کردن حساب باید فلان مدارک هویتی با تعهد بفرستی اگر مورد قبول مدیریت قرار گرفت یعنی همون (سام مدنی) که خارج کشور نتوانست در امد داشته باشد امد تو ایران این مصیبت و کرد تو پاچه ملت بعد حسابتون باز می شود حال یکی بگوید تو با چه اجازه و بر چه اساس و مجوزی اطلاعات هویتی کاربر از قبیل کارت ملی و ... ازشون می گیری مگر تو کی هست چکاره مملکتی! کمی روی خودت فکر کردی کی بود و از کجا شروع کردی و با این دزک و بزک به کجا رسیدی  چند هزار نفر ازت شاکی هستن؟! رو که نیست سنگ پا قزوینه ...

*در ایسام در پایین سایت یک نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره گرفتن که الان مجدد رایگان شده اولا قانون مند بود بعد پولی شد و مجدد رایگان شده و هر کسی می توانه با طی چند مراحل ساده مجوز و بگیره برای ستاره اول و برای گرفتن ستاره دوم با داشتن پورت اس اس ال به ادرس سایت به انها داده می شود بنده هم پایین همین فروشگاه نماد دو ستاره دارم.
در ضمن نکته مهم بعد چند سال نتونستند لوگو شامد دیجیتال طلایی را بگیرن چون کارشون قانونی نیست لوگو موقت و دارن ارشاد اسلامی با پدرشم شوخی نداره و مثل نماد راحت نماد نمی ده برای گرفتن لوگو طلایی حتما باید یک ادله یا مجوز یا جواز کسب اجازه کار داشته باشند و حتما تایید شده در مراجعه قانونی ایران باشد در پایین این فروشگاه بنده هم نماد دوستاره دارم و هم لوگو دیجیتال طلایی  نه (لوگو موقت ایسام) و جواز کسب و شرکت بازرگانی واردات صادرات و تولیدات روی هوا نیامدم سایت ماست بندی ایسام بزنم.

*خلاصه سایت ایسام مشکلات زیادی دارد که طی روز های اینده به پایین این مطلب اضافه می شود (منتشر کردن این نوشته برای اگاهی عموم ازاد هست)

باتشکر و سپاس

پشتیبانی فروشگاه کرمان بگز


این مقاله در تاریخ شنبه، 14 مهر، 1397 منتشر شده است.
نظرات موجود: 0
نوشتن نظر

بسمه تعالی


با سلام..


به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز) طی روزهای گذشته، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت آنلاین بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای بعضی از کالاها صحیح می باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه کرمان بگز

×