• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,
یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)

یخچال و فریزر اندلبی ایتالیا 42 لیتر (فابریک ون و کاروان)

وضعیت کالا : موجود
   
نظرات : هیچ نظری ثبت نشده است
قیمت : 0تومان
افزودن به لیست مقایسه
The Cruise 42 is the smallest of Indel B’s Cruise refrigerators with a vertical door. The fan-cooled compressor unit, placed on the back, can be easily moved up to 1.5m away. A mounting frame can be supplied as an optional accessory.
Thanks to the compact dimensions the Cruise is ideally suited as a motor home fridge. The CRUISE range can be easily installed in wide range of vehicles and is especially versatile making it easy for coach builders and individuals carrying out Campervan conversions.
The Cruise is powered by either 12v or 24v DC 

Cruise 42 کوچکترین یخچال و فریزر کریستال Indel B با یک درب عمودی است. واحد کمپرسور فن خنک که در پشت قرار دارد می تواند به راحتی به فاصله 1.5 متری حرکت کند. یک قاب نصب می تواند به عنوان یک لوازم جانبی اختیاری عرضه شود.
به لطف ابعاد جمع و جور، کروز به عنوان یک یخچال خانگی موتور مناسب است. محدوده CRUISE را می توان به راحتی در محدوده وسیعی از وسایل نقلیه نصب کرد و به خصوص همه کاره است و برای سازندگان مربی و افرادی که از تبدیل Campervan استفاده می کنند، آسان است.
Cruise توسط 12V یا 24V DC طراحی شده است

Information
Height  520mm
Width  380mm
Depth  360mm + 160mm (compressor)
Product Class  21 to 50 Litres
 Type of installation  Built-in Refrigerator 50 Watts

اطلاعات
ارتفاع 520 میلیمتر
عرض 380 میلیمتر
عمق 360mm + 160mm (کمپرسور)
کلاس محصول 21 تا 50 لیتر
  نوع نصب و ساخته شده در یخچال و فریزر 50 وات 

برای اطلاعات بیشتر می توانید این محصول را در سایت اختصاصی آن مشاهده نمایید.

*** با خیال راحت و امن در « فروشگاه کرمان بگز » خرید کنید ***


فروشگاه کرمان بگز دارای پروانه کسب به شناسه صنفی 0466829905 از اتحادیه صنف لوازم یدکی اتومبیل (سبک و سنگین) (اتحادیه شهرستان)، نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت معدن، لوگو دیجیتال طلایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و گواهینامه SSL شرکت COMODO امریکا میزبان کشور سوئد می باشد.


*برای بررسی بیشتر بر روی مجوز ها کلیک کنید *


بسمه تعالی


با سلام..

خریدار عزیز

به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز)، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت لحظه ای بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای تمام کالاها صحیح می باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه کرمان بگز

×